MASZ PYTANIA? NASZA CAŁODOBOWA INFOLINIA JEST DO TWOJEJ DYSPOZYCJI PRZEZ 7 DNI W TYGODNIU

Wszystko, co musisz wiedzieć o pakiecie MS Office
Wszystko, co musisz wiedzieć o pakiecie MS Office

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Interesuje Cię pakiet MS Office? Co zawiera, do czego go wykorzystasz i jakie są jego wymagania systemowe? W tym tekście nie tylko wyjaśnimy, co to jest pakiet MS Office, ale też przybliżymy historię i ewolucję tej kultowej aplikacji.

Co to jest pakiet MS Office?

Pakiet Microsoft Office to zbiór programów biurowych, które pozwalają na efektywną pracę w środowisku komputerowym: w domu, w szkole lub w biurze. Pakiet został stworzony przez firmę Microsoft i jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań tego typu na świecie. Historia powstania pakietu Microsoft Office sięga początków lat 80. XX wieku, kiedy to firma Microsoft stworzyła program Word, służący do edycji tekstu. Wkrótce potem pojawił się Excel – program do arkuszy kalkulacyjnych, a następnie PowerPoint, służący do tworzenia prezentacji multimedialnych. Wraz z postępem komputerów i systemów operacyjnych, Microsoft Office zaczął stopniowo się rozwijać, dodając kolejne funkcjonalności i ulepszając interfejs użytkownika.

Pakiet MS Office – co zawiera?

Co zawiera pakiet MS Office? Aktualnie na kultowe oprogramowanie składa się kilka popularnych aplikacji, wśród których najważniejsze programy Office to:

  • MS Word,
  • MS Excel,
  • MS PowerPoint,
  • MS Outlook,
  • MS OneNote.

Word służy do edycji i formatowania tekstu, Excel umożliwia tworzenie arkuszy kalkulacyjnych, PowerPoint wykorzystasz do tworzenia prezentacji multimedialnych, a aplikacja Outlook służy do zarządzania pocztą elektroniczną. Z kolei OneNote to praktyczny program do tworzenia notatek i przypomnień.

Poza wymienionymi na uwagę zasługują jeszcze: MS Access – aplikacja do tworzenia i zarządzania bazami danych oraz MS Publisher, który służy do tworzenia różnego rodzaju publikacji, takich jak ulotki, broszury i karty pocztowe.

Czy pakiet MS Office jest płatny?

W MS Office dostępne są trzy rodzaje licencji: jednorazowa, komercyjna na abonament oraz specjalna dla uczelni i firm. Wersja jednorazowa oferuje użytkownikowi dożywotnią licencję na oprogramowanie, ale nie otrzymuje on aktualizacji do nowszych wersji programu. Licencja na abonament, z kolei, pozwala na korzystanie z najnowszych wersji programów, a cena zależy od długości subskrypcji. Licencje dla uczelni i firm są dostępne w pakietach, które zawierają różne aplikacje i liczby licencji, a ceny są ustalane indywidualnie.

Dostępne w naszej ofercie pakiety MS Office to gwarancja wysokiej jakości, niezawodności i korzystnej ceny. W przedziale maksymalnie kilkuset złotych kupisz w naszym sklepie pakiet odpowiedni dla swoich potrzeb. Jakie wersje oferujemy? Dostępne są u nas m.in.:

  • Microsoft Office Home & Business 2019,
  • Microsoft Office Home & Student 2021,
  • Microsoft Office Professional Plus 2021,

a także wiele innych, w tym Microsoft Office 2021 Home & Business dla systemu MacOs.

Podsumowanie

Wiesz już, co to jest pakiet MS Office i jakie elementy mogą się w jego ramach mieścić. Jeżeli celujesz w legalne pakiety MS Office w atrakcyjnej cenie – skorzystaj z naszej oferty. Znajdziesz w niej popularne narzędzia cyfrowe, które pomagają w pracy biurowej, edukacji i życiu codziennym. Zachęcamy także do sprawdzenia, jakie innego rodzaju oprogramowanie komputerowe jest dostępne w naszym katalogu online!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl