MASZ PYTANIA? NASZA CAŁODOBOWA INFOLINIA JEST DO TWOJEJ DYSPOZYCJI PRZEZ 7 DNI W TYGODNIU

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Produkt dnia
Microsoft Office Professional Plus 2021
Microsoft Office Professional Plus 2021

463,00 zł

szt.

Oferujemy licencje Office 2019 – legalne i znane na całym świecie oprogramowanie niezbędne do wygodnej pracy w każdym środowisku: w domu i w biurze. Bez wpisania klucza aktywacyjnego Microsoft Office 2019 użytkownik może korzystać z wersji próbnej pakietu. Wybierając licencje Office 2019, możesz cieszyć się z oprogramowania bezterminowo!

Pakiety Office 2019

 Microsoft Office Home & Student 2019 Microsoft Office Home & Student 2019
Producent: Microsoft
Cena:

133,00 zł

bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Microsoft Office Home & Business 2019 Microsoft Office Home & Business 2019
Producent: Microsoft
Cena:

183,00 zł

bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Microsoft Office Professional Plus 2019 Microsoft Office Professional Plus 2019
Producent: Microsoft
Cena:

299,00 zł

bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Licencje Microsoft Office 2019 od sprawdzonego dostawcy

Klucz aktywacyjny jest indywidualne przypisany do określonej kopii pakietu Office 2019, co oznacza, że nie można go użyć do aktywacji innej kopii. Nasze legalne licencje Office 2019 służą do aktywacji i legalnego korzystania z pakietu biurowego Microsoft Office. Pakiet ten zawiera różne programy do pracy i rozrywki. Do najpopularniejszych zaliczane są np. Word, Excel, PowerPoint, Outlook i inne.

Jakie licencje Microsoft Office 2019 znajdziesz w naszej ofercie?

Wszystkie wersje pakietu Microsoft Office 2019 są jednorazowymi licencjami i umożliwiają użytkownikom korzystanie z programów bezterminowo po jednorazowej opłacie. Proponujemy legalne licencje Office 2019:

  • Microsoft Office 2019 Home & Student – zawiera programy Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Wersja ta jest przeznaczona dla użytkowników domowych i uczniów, którzy potrzebują podstawowych narzędzi biurowych do pracy z tekstem, arkuszami kalkulacyjnymi i prezentacjami.
  • Microsoft Office 2019 Home & Business – zawiera programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook. Ta wersja pakietu jest skierowana do użytkowników domowych i małych firm.
  • Microsoft Office 2019 Professional Plus – zawiera programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access i Skype for Business. Ta wersja pakietu jest przeznaczona m.in. dla przedsiębiorstw i zawodowych użytkowników, którzy potrzebują zaawansowanych narzędzi biurowych.

Legalne licencje Office 2019 z naszej oferty to gwarancja niskiej ceny i wysokiego bezpieczeństwa użytkowania. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz tutaj oprogramowanie komputerowe dopasowane do Twoich potrzeb. W ofercie znajdziesz także m.in. systemy operacyjne Windows i inne ciekawe produkty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl